ORIFLAME PŘÍLEŽITOST

ORIFLAME VÝDĚLKOVÁ PŘÍLEŽITOST

Staňte se členem mého ORIFLAME týmu a získáte víc než jen levnější kosmetiku.

CO NA VÁS ČEKÁ ROZHODNETE-LI SE PODNIKAT S ORIFLAME:

* Pravidelný příjem – 17x za rok

* Zajímavé finanční bonusy

* Atraktivní motivační bonusy a odměny

* Vlastní online obchod ZDARMA

* Plánování času podle vašich možností

* Kariérní růst

* Uplatnění vlastní kreativity

* Možnost spolupráce na hlavní nebo vedlejší poměr nebo jen jako brigádník

 

 S ORIFLAME můžete cestovat, zúčastnit se tuzemských i zahraničních konferencí. Užívat si komfortu v luxusních hotelech – all inclusive.

S ORIFLAME si můžete plnit své sny, ať už jsou jakékoliv.

Já už si své sny plním a ráda pomohu i Vám.

Sami se rozhodujete kolik času věnujete ORIFLAME  a kolik svým koníčkům, přátelům, rodině. Pracovat můžete z domova online v čase, který Vám vyhovuje.

Čím více času a energie věnujete ORIFLAME podnikání, tím více výhod získáte zpět.

Ze své pozice senior manažera ORIFLAME Vám ráda předám cenné rady, informace a zkušenosti.

Každý rok pořádá ORIFLAME CZ zahraniční konference, na tyto konference se může kvalifikovat každý. I ten, který se zaregistruje dnes.

Příští rok se koná konference v Turecku a vy máte stále čas se této konference zúčastnit ZDARMA.

Přidejte se k ORIFLAME CZ ještě dnes?

 

 

 

 

 

ORIFLAME VÝDĚLKOVÁ PŘÍLEŽITOST

Jak si můžete u ORIFLAME vydělat?

Prodejem produktů Oriflame

Pokud rádi prodáváte, můžete zvýšit svoje výdělky tím, že ukáže svým kamarádům známým, přátelům katalog a zprostředkujete jim nákup. Z každého výrobku máte zisk 30%.

Každé tři týdny vám Oriflame nabízí nový katalog plný nejnovějších kosmetických produktů – vytvořených ve Švédsku – to umožňuje prodávat tak jednoduše, že pouze stačí prezentovat katalog. Čím více zákazníků budete mít, tím více si vyděláte.

U ORIFLAME máte možnost založit si svůj vlastní ONLINE OBCHOD, který lze sdílet na sociálních sítích. Díky tomu můžete oslovit i kamarády, přátele … na druhém konci republiky.

 

Vydělávejte si ještě více peněz tím, že pozvete ostatní, aby se k vám připojili

Pozvěte přátele, aby se připojili k ORIFLAME s Vámi, nabídněte jim možnost výhodnějších nákupů nebo budování vlastního týmu. 

Budete z toho mít prospěch nejen tím, že dále navýšíte své vlastní příjmy, ale díky Oriflame školením budete také více rozvíjet své znalosti o kráse, podnikání a řídících dovednostech. Váš osobní člen ORIFLAME vám bude při procesu budování svého vlastního týmu pomáhat. Sdílejte vaše zkušenosti o kráse se svým týmem a pomáhejte tak jeho členům budovat jejich sny, zatímco dosahujete své vlastní.

Čím větší a úspěšnější se váš tým stane, tím větší zisk pro vás. 

ORIFLAME poskytuje kompletní řadu nástrojů a školení pro podporu na vaší cestě. Díky nejnovější on-line technologii, vás vybavíme on-line aplikacemi a e-learning nástroji. To vám ulehčí připojení dalších lidí k ORIFLAME, ale i zadávání on-line objednávek kdykoliv a kdekoliv. Tím, že navštěvuje ORIFLAME školení a další akce, se dozvíte více o našich jedinečných kosmetických produktech a o tom, jak vydělat více peněz.

S ORIFLAME najdete špičkové nástroje podnikání na internetu a aplikace, které vám umožní vytvořit si podnikání na internetu.

U ORIFLAME máte možnost získat hodnotné odměny za doporučení kosmetiky ORIFLAME svým známým …

www.oriflame.cz

NÍŽE VYPLŇTE SVÉ ÚDAJE POTŘEBNÉ K VYŘÍZENÍ ČLENSTVÍ DO ORIFLAME